WYSYŁKA W 24H
Wymiana i zwroty

W ciągu 14 dni zwrócimy Ci pieniądze bez zadawania pytań.*

Zasady działania 14 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy: jeżeli uznasz, że z jakiegokolwiek powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań, a nie został uszkodzony ani nie był używany, napisz o tym do nas: shop@lollypop.pl i zwróć przesyłkę w ciągu 14 dni od daty odebrania na nasz adres: LOLLY POP Concept Store, Al. 3 Maja 14, 00-381 Warszawa.

W celu wymiany lub zwrotu towaru, prosimy o wypełnienie i załączenie do paczki podpisanego formularza oraz dowodu zakupu - kliknij tutaj

Po otrzymaniu od Ciebie towaru zwrócimy Ci jego wartość na wskazane konto lub przekazem pocztowym na Twój adres. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być w oryginalnym opakowaniu - jeżeli takie posiadał. Zwrot pieniędzy dotyczy wartości towaru - nie obejmuje kosztów przesyłek.

Podsumowując, masz 14 dni na darmowe zapoznanie się z naszym towarem. Jesteśmy dla Ciebie i działamy z myślą o Tobie, dlatego gwarantujemy dobre zakupy bez ryzyka.

*Towar, który był zarezerwowany przez internet, ale zakupiony lub odebrany w sklepie stacjonarnym LOLLY POP nie podlega zwrotowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl