SZYBKA WYSYŁKA W CIĄGU 24H
Wymiana i zwrot

W ciągu 14 dni zwrócimy Ci pieniądze bez zadawania pytań.*

Zasady działania 14 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy

Jeżeli uznasz, że z jakiegokolwiek powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań, a nie został uszkodzony, ani nie był używany, w pierwszej kolejności poinformuj nas o tym (podając nr zamówienia lub nazwę zwracanej rzeczy) mailowo: shop@lollypop.pl lub telefonicznie: 789 333 297, następnie zwróć przesyłkę w ciągu 14 dni od daty odebrania na nasz adres: LOLLY POP zwrot, Al. 3 Maja 14, 00-381 Warszawa lub do paczkomatu InPost (nazwa paczkomatu: WAW124M  adres e-mail: shop@lollypop.pl   telefon: 789 333 297).

Nie odbieramy przesyłek z rzeczami, które nie należą do naszego butiku lub błędnie zaadresowanych.

W celu wymiany lub zwrotu towaru, prosimy o wypełnienie i załączenie do paczki podpisanego formularza - kliknij tutaj - oraz dowodu zakupu. Jeśli nie ma możliwości wydruku formularza, wystarczy odręczne oświadczenie z podpisem.

Po otrzymaniu od Ciebie towaru zwrócimy Ci jego wartość na wskazane konto. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być w oryginalnym opakowaniu - jeżeli takie posiadał. Zwrot pieniędzy dotyczy wartości towaru - nie obejmuje kosztów wysyłki.

Podsumowując, masz 14 dni na darmowe zapoznanie się z naszym towarem. Jesteśmy dla Ciebie i działamy z myślą o Tobie, dlatego gwarantujemy dobre zakupy bez ryzyka.

*Towar, który był zarezerwowany przez internet, ale zakupiony lub odebrany w sklepie stacjonarnym LOLLY POP, nie podlega zwrotowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl